20 LET C4C!

22.09.2017

22.09.2017

Přijďte s námi oslavit 20 výročí založení Chance 4 Children (C4C)!

21. října se uskuteční:

STOPROCENTNÍ VEČER!

Kde: Corinthia Hotel Praha, Bellevue Hall – 25. patro s nádherným výhledem na Prahu
Kdy: 21. října 2017, 19:30
Téma: Kouzlo cirkusu, klaunů a veselé poutě

Ve spolupráci se Zátiší Group Catering, Corinthia Hotel Praha, Národním cirkusem Berousek a spoustou dalších Stoprocentních účastníků.

Těžko tomu uvěřit, ale 21. října oslaví C4C již 20té narozeniny! Je to opravdu již 20 let co Chance 4 Children začalo podávat pomocnou ruku dětem v dětských domovech a přinášet úsměvy dětem v nemocnicích.

A to je důvod k tomu, pozvat naše přítele a podporovatele na parádní oslavu! Přijďte i vy! A vezměte ssebou své blízké, kolegy, přátele!

Proč Stoprocentní večer? Jednoduše proto, že chceme celý slavnostní večer zařídit s nulovými náklady a všechny příspěvky a výnosy z večera vložit STOPROCENTNĚ do aktivit C4C, tedy přímo na podporu dětí, kterým pomáháme již 20 let.

Máme úžasné přátele a podporovatele: Sanjiv Suri a jeho Zátiší Group dodá jejich proslulý catering. Corinthia Hotel Prague nám poskytl nádherné prostory. Moderátor, vystupující, artisté, atrakce, technická podpora, zkrátka vše, co je potřeba pro nezapomenutelný večer, dodávají naši Stoprocentní partneři zdarma. Na palubě máme Marcelu Škábovou Tomčíkovou, Dominika Ježka, Standu Gálika, Veroniku Kašákovou, Cirkus Berousek, Losers Cirque Company, Computer Systém Group, Copy General, Samsung a mnoho, mnoho dalších. Veliké díky všem!

Přidejte se ke Stoprocentnímu nápadu! Přijď s námi Stoprocentně oslavovat!

Pokud něco děláme, děláme to na 100%. Výzvou je i náš cíl: Chtěli bychom večerem vybrat 1 milión korun na další fungování našich programů. Proto také neprodáváme lístky na obvyklý večírek. Žádáme naše Stoprocentní účastníky o narozeninový dárek: za finanční příspěvek 5.000,- Kč pošleme osobní pozvání na večer, za 25.000,- Kč pozvánky pro 6 osob. 20leté výročí si zaslouží nadstandardní štědrost, ne?

Všichni dárci obdrží od C4C potvrzení o daru nebo darovací smlouvu pro daňový odpočet. Všechny dárce také s vděčností zveřejníme na webových stránkách www.c4c.cz a zmíníme i na samotném večeru.

Připravujeme netradiční, neformální, přátelský večer plný zajímavostí, překvapení a aktivní zábavy. Jako na správné pouti si každý najde to, co jej zaujme. Již teď víme, že se sejde společnost zajímavých, úspěšných a vlivných lidí, takže můžete večer pojmout i jako výbornou příležitost se s nimi seznámit.

Pomoz nám pokračovat v našich úspěšných aktivitách, které podporují znevýhodněné děti! Přijď sám, vezmi své blízké, přátele, kolegy! Slibujeme Stoprocentní zábavu!

Pokud nám chceš pomoci a máš zájem přijít, pošli své „ANO“ na e-mail m.szabova@c4c.sz. Pošleme Ti informace o tom, jak nás můžeš podpořit, a oficiální pozvánku. Kapacita sálu je 150 míst.

Těším se, že se spolu potkáme na nezapomenutelném Stoprocentním večeru!

The C4C Team