Setkání týmu C4C- i po 22 letech jsme stále tady!

17.01.2019

17.01.2019

Naše organizace vstoupila do nového roku setkáním celého týmu C4C. Byl to den naplněný zábavou, inspirací, setkáváním.. ale i dobrým jídlem.

„Vyžadovalo to trochu úsilí, ale nakonec se nám podařilo dostat většinu týmu dohromady na jedno místo. Někteří museli přijet z daleka, protože jsme aktivní po celé republice „, usmívá se Markéta Franke, předsedkyně Nadačního fondu C4C. Pod jejím vedením vynaložil organizační tým C4C velké úsilí , aby se akce uskutečnila a vydařila.

Týmy učitelů, klaunu, mentorů a zaměstnanců si viditelně užívali společné chvíle plné zajímavostí, inspirace přátelství a vzájemného poznávání. „Někteří z nás se dříve nikdy nesetkali, je to kvůli rozmanitosti programů C4C a velkému okruhu aktivit,“ vysvětluje Martina Pupsičová, vedoucí manažerka kanceláře C4C. „Bylo velice  inspirující se setkat s takovou rozmanitou, motivující  a láskyplnou skupinou lidí!“

Setkání zahájili  zakladatelé C4C Manfred Franke a Rafal Wojas. Ve své prezentaci  představili  celou cestu organizace C4C za posledních 22 let.

Po prezentaci  jsme se díky Lence Mrázové  naučili přijmout lásku sami k sobě.

Následovně se týmy rozdělily na 3 skupiny a každá skupina si užila workshop šitý na míru. Workshop vedený hercem a pedagogem Danielem Brownem byl zaměřena na improvizaci, Jogínka Klára Kliková sdílela návod na meditaci a uvolnění a  a lektorka Anežka Novak nás naučila pracovat s hlasem.

Tomáš Adam zakladatel platformy Go Freedom nás všechny následně učil jak se vyrovnat s neúspěchem.

Zahráli jsme si i veselou a poučnou seznamovací hru, kterou nás zkušeně provedla Monika Kavanová.

Závěr  oficiální části, vedla Markéta Franke ,která sdílela zkušenosti s mentorováním  Jirky, mladíka z Dětského domova v Žatci.

Další členové týmu se k Markétě přidali a sdíleli příběhy a zkušenosti, s nimiž se setkali během svých interakcí s dětmi v nemocnicích a dětských domovech.

Den plný zážitků jsme uzavřeli  úžasnou večeří, kterou pro nás  připravili kuchaři hotelu Clarion Congress Hotel Prague. Velké díky patří Tiboru Bielekovi, řediteli hotelu a jeho týmu, za krásné přijetí a za to, že nám umožnili uskutečnit naše setkání s nulovými náklady.

A co o setkání řekla Petra Erguvanli, projektová manažerka programu C4C Odrazový můstek k životu?

„Setkání, mělo sloužit k stmelení týmu, osobnímu rozvoji jednotlivců a hlavně mělo být poděkováním všem, kteří mají za své poslání rozdávat radost a lásku. Myslím, že se nám to podařilo na jedničku. Posílili jsme naši motivaci  v práci pro znevýhodněné děti i dále pokračovat“

Děkujeme všem za skvělé zážitky!