Důležité – bosenský výjezd! C4C tým živě v TV

20.03.2007

20.03.2007 Největší soukromá bosenská TV stanice Hayat dnes pozvala Chance 4 Children (C4C) tým do své populární ranní show „Jutro s Vama” (Ráno s vámi), aby veřejnosti představili cíle svého výjezdu do Bosny a Hercegoviny.

Oblíbená televizní moderátorka Meliha Mulahalilovićová přivítala C4C tým ve studiu a dala jim možnost přiblížit pozadí výjezdu. Během rozhovoru tak mohl tým před zraky zhruba 10ti milionů diváků objasnit cíle a záměry občanského sdružení Chance 4 Children a jeho programu ROBIN HOOD.

„Podstatou programu ROBIN HOOD je brát od těch, kteří mají dost a dávat těm, kteří mají nedostatek – téměř stejně jako u původního hrdiny,” říká J. Rafal Wojas, C4C director of operations. Vysvětluje také, že ačkoli měla dodávka v hodnotě 350.000,- Eur (9,8 milionu Kč) nesmírný význam pro nedostatečně financovaná dětská zařízení v BaH, tým měl ještě jiný důvod k návštěvě Bosny: „Chtěli jsme těmto dětem, z nichž mnohé ztratily rodiče ve válce, přinést trochu lásky, radosti a štěstí. K tomu jsme přizvali klauny Sašu a Ilju. Podle reakcí v domovech soudím, že se nám to podařilo!”