C4C a Stabil Energy jsou nyní partnery!

22.08.2017
22.08.2017
C4C a Stabil Energy jsou nyní partnery!

 

Jsme vždy velmi rádi, když se k našemu úsilí pomáhat znevýhodněným dětem připojí nový partner. Chceme srdečně poděkovat společnosti Stabil Energy, alternativnímu dodavateli energie, že vstoupila do skupiny našich příznivců. Je obdivuhodné, když se podobná firma rozhodne investovat své zisky zpět do společnosti. A nedělá to jen na efekt, ale z opravdového pocitu společenské odpovědnosti.

„Přestože Stabil Energy není velkým dodavatelem energie, je jí blízký lidský přístup. Chance 4 Children pomáhá znevýhodněným dětem, jak v dětských domovech tak i v nemocnicích. A její programy jsou úctyhodné. Proto se Stabil Energy rozhodla sponzorským darem pravidelně podporovat projekty, které mají smysl,“ uvedla v prohlášení o novém partnerství se C4C energetická společnost.

My všichni ze C4C si myslíme, že je to skvělé! Za tuto firmu mluví činy, ne jen slova. A mimochodem těm, kteří dočetli až sem: pokud byste chtěli v budoucnu ušetřit za energie, neváhejte a využijte nabídku společnosti Stabil Energy.

www.stabilenergy.cz