Partneři a Patroni

Je to jen pár let co se C4C začalo aktivně zabývat partnerským programem, který by pomohl naplnit naše rostoucí potřeby a nevídaný rozmach, který každý rok zažíváme. Rozhodli jsme se oslovit významné hráče českého trhu a najít mezi nimi lidi se sociálním cítěním a srdcem pro děti. Byl to krok do neznáma, nevěděli jsme, co nás tam čeká. Když jsme tedy vyrazili s odhodláním a přesvědčením, pocházejícím z vlastních zkušeností z práce s těmi nejpotřebnějšími v této části Evropy, byli jsme překvapeni kladným ohlasem a reakcemi od těch, které jsme oslovili!

S velkou vděčností bychom vám rádi představili naše drahé přátele a partnery, kteří se k nám připojili a vydatně podporují naše úsilí. Přiznáváme, že bez nich by naše práce nebyla možná.

Vážíme si jejich štědrosti a zájmu a zároveň doufáme, že i oni budou mít z naší spolupráce prospěch. Doporučujeme je každému jako společnosti s velkým smyslem pro sociální zodpovědnost a také jako dobré obchodní partnery. Pokud se budete vy nebo vaše společnost chtít zapojit do našeho partnerského programu, neváhejte a kontaktujte nás: partnership@c4c.cz. Další informace o tom, jak nám pomoci naleznete zde.