Partnerský program C4C

Je to jen pár let co se C4C začalo aktivně zabývat partnerským programem, který by pomohl naplnit naše rostoucí potřeby a nevídaný rozmach, který každý rok zažíváme. Rozhodli jsme se oslovit významné hráče českého trhu a najít mezi nimi lidi se sociálním cítěním a srdcem pro děti. Byl to krok do neznáma, nevěděli jsme, co nás tam čeká. Když jsme tedy vyrazili s odhodláním a přesvědčením, pocházejícím z vlastních zkušeností z práce s těmi nejpotřebnějšími v této části Evropy, byli jsme překvapeni kladným ohlasem a reakcemi od těch, které jsme oslovili! Poznání, že koncept firemní společenské odpovědnosti je v této zemi živý, nás povzbudilo a osvěžilo.

My všichni zde v C4C jsme nesmírně vděční za aktivní podporu, které se nám dostává od mnoha význačných společností a osob, jimž není sociální cítění cizí. Jsme vděční, že nám pomáhají v našem úsilí a práci pro potřebné a znevýhodněné děti, kterým se snažíme zprostředkovat jejich šanci na život.

Jestliže jste manažerem společnosti se smyslem pro sociální odpovědnost a chtěli byste se připojit k partnerskému programu C4C, napište nám prosím ještě dnes. Podívejte se také na seznam společností, které se k programu již připojili. Náš zástupce vám s radostí vysvětlí, jak se můžete stát součástí této nádherné práce, která mění dětské životy! Napište nám prosím na adresu: partners@c4c.cz nebo volejte na číslo: +420 774 999 444