Reference/doporučení

Zde v C4C si silně uvědomujeme důležitost rozšiřování spolupráce s našimi přáteli, sponzory, společnostmi a dárci, kteří podporují naše úsilí a cíle. Je klíčem k úspěchu a nezbytností pro pokračování naší práce.

Zajišťování finančních prostředků pro charitu může být skličujícím a energii vysávajícím úkolem. Může být příjemné jako „trhání zubu“, abychom použili slova našeho předsedy ☺. S touto představou na mysli bychom vás chtěli požádat, abyste nás představili některým svým obchodním partnerům, přátelům, kolegům či zákazníkům, kteří by byli ochotní přispět k C4C práci ve prospěch těch nejpotřebnějších dětí v naší společnosti.

Není potřeba víc než telefonát nebo email s krátkým představením. C4C tým se s radostí postará o zbytek prezentace. Toto může být začátek úspěšné a uspokojující spolupráce mezi starostlivými, společensky zodpovědnými lidmi se společným cílem – připravit trochu lepší podmínky pro děti, které neměli takové štěstí jako ty ostatní.

Neváhejte prosím a kontaktujte nás se seznamem referencí a jmen, se kterými máme dál pracovat. Jedno nebo dvě jména mohou způsobit velké věci! referrals@c4c.cz