PayPal příspěvky

Chtěli byste pomoci dětem, které neměly tolik štěstí jako ostatní? Cítíte, že jste svoji příležitost v životě dostali a nyní byste rádi menší či větší mírou přispěli k tomu, aby někdo další také dostal šanci? Zde je možnost jak pomoci a stát se součástí „kruhu přátel C4C“. Pamatujte, že váš dar pro C4C lze odečíst z daňového základu a bude využit transparentně a zcela v souladu se stanovami sdružení. Děkujeme za váš dar a za váš zájem!

KLIKNUTÍM NA TLAČÍTKO PAYPAL MŮŽETE ZASLAT ONLINE PŘÍSPĚVEK:


Online platba ve prospěch C4C je realizována prostřednictvím služby PayPal, největší a nejbezpečnější platební služby na internetu. S více než 100 miliony uživateli po celém světě je PayPal nejvyužívanější službou tohoto druhu pro internetové finanční transakce. Klikněte prosím na tlačítko „PŘISPĚJTE” a následujte pokyny obrazovce. Váš příspěvek bude zpracován během okamžiku – bezplatně, bezpečně a rychle!

Operace nezahrnuje žádné skryté poplatky, ani podmínky psané malinkým písmem. Z vaší platební karty bude odečtena pouze částka, kterou uvedete do formuláře.

JAK MŮŽETE ZASLAT PŘÍSPĚVEK BANKOVNÍM PŘEVODEM:

Číslo bankovního účtu:
2685052004/2700

SWIFT/BIC:
BACX CZ PP

IBAN:
CZ56 2700 0000 0026 8505 2012

Adresa banky:
UniCredit Bank a.s., Na Příkopě 20, 113 80 Praha 1, Česká republika