Fundraising může být zábava!

Fundraisingové události může zorganizovat téměř kdokoli. Vyplácejí se, může na nich být výborná zábava a možností, jak je pojmout, je neomezeně. Chcete posílit týmového ducha, morálku vaší skupiny nebo zlepšit image vaší společnosti? Fundraisingové činnosti pro potřebné děti a sociální případy jsou k tomu skvělou příležitostí!

Najměte dobrovolníky, dejte hlavy dohromady a přemýšlejte inovativně. Bavte se u toho! Zde je několik tipů:

  • Herní večírky: pozvěte přátele nebo kolegy zahrát si Scrabble, Bridge, Monopoly nebo luštit kvízy a účtujte vstupné nebo startovné.
  • Aukce, galavečer nebo tombola: vydražte darovaný předmět či zorganizujte galavečer, večeři, bingo nebo tombolu.
  • Sportovní akce: zorganizujte vycházku, fotbalový nebo golfový turnaj.
  • Bleší trhy: prodejte nepotřebné předměty a second-handové zboží (oděvy, hračky, knihy, nábytek atd.)
  • Drobné pro děti: vyžádejte si u nás kasičky „Drobné pro děti“ spolu s letáky a umístěte je na vhodná místa u vašeho oblíbeného obchodníka, prodejce, benzínové pumpy atd. Samozřejmě bude dobré se s nimi nejdříve dohodnout 🙂
  • Věnujte svůj rozpočet na vánoční, novoroční, valentýnské nebo velikonoční dárky a/nebo pohlednice Chance 4 Children. Přidejte hodnotu vaší společnosti a pomocí e-mailu či dopisu vysvětlete své rozhodnutím obchodním partnerům a pracovníkům.

Jestliže byste rádi zorganizovali fundraising pro C4C, kontaktujte nás prosím ještě dnes. Rádi s vámi probereme nápady, jak nejlépe realizovat takovou událost ve prospěch dětí, o které pečujeme: fundraising@c4c.cz