Řekli o C4C

 
 
Řekli o C4C – Firmy
 

„Jako otec čtyř dětí hluboce oceňuji práci, kterou lidé v týmu Chance 4 Children (C4C) vykonávají pro děti, které neměly to štěstí vyrůstat ve svých vlastních rodinách. Nemohu si pomoci a musím obdivovat nadšení a oddanost, se kterými přinášejí alespoň malé doteky lásky a radosti těmto dětem. Měnit svět k lepšímu není jednoduché – ale C4C k tomu přispívá rozhodným dílem.”
Tomáš Rutrle, CEO, Fujitsu Siemens Computers s.r.o.

„Tým Chance 4 Children je skutečně elitním týmem, odvádějícím neuvěřitelnou práci pro děti v dětských domovech a nemocnicích, které díky nim objevují smysl života. Není dnes snadné nalézt lidi, kteří raději dávají, než berou. Kteří pomáhají potřebným a nestěžují si na těžkosti. Kteří se postaví do mezery, kterou stát ani veřejnost nedokázaly zaplnit. Tohle vše dělá tým C4C. Držím vám palce! Jen tak dál!”
Victor Saeijs, CEO, Nokia Czech Republic s.r.o.

„Když jsem se poprvé, před téměř deseti lety, setkal s týmem ‘ C4C’, ohromila mě úžasná efektivita jejich práce. Dnes, stejně jako tehdy, obdivuji jejich práci ve prospěch těch nejpotřebnějších a nejvíce zanedbaných dětí v naší společnosti. Jen těžko si dovedu představit oddanější a rozhodnější skupinu lidí. Výsledky jejich programů ROBIN HOOD a Dr. KLAUN mluví samy za sebe.“
Hans Christian Zink, CEO & Chairman, Hertz Rent a Car, Česká republika

„Kdykoli se setkám s týmem Chance 4 Children, pociťuji pokoru před nesobeckostí a energií, se kterou se pouštějí do úkolu pečovat o ty nejvíce zanedbané a bezbranné v naší společnosti. Je dobré potkávat lidi, kteří nejenže soucítí, ale také se snaží o zlepšení situace bližních v nouzi a daří se jim to.”
Katharine Butlerová, ředitelka, Sparkys

Lidem v této organizaci můžete důvěřovat – vydávají ze sebe to nejlepší, aby se na dětských tvářích mohl objevit úsměv. Jsou spolehliví v tom co dělají, spolupráce s nimi je inspirující a zapojení do jejich aktivit je pro člověka odměnou.
Cornelia Roettger, generální ředitelka, Unilever CR, spol. s r.o.

 
Řekli o C4C – Úřady
 

Děkuji, že jste si všimli potřeby a odpověděli jste na ní! Vaše pomoc nebude dozajista zapomenuta.
Jeho excelence Ladislav Ballek, velvyslanec SR v Praze

Dovolte mi, abych Vám poděkoval za poskytování humanitární pomoci sociálním zařízením Středočeského kraje.
Mgr. Josef Vacek, člen rady Středočeského kraje

Vážení, na základě informací od subjektů působících v oblasti sociální pomoci Kladenska si Vám dovoluji poděkovat a velmi ocenit Vaše programy [Robin Hood a Dr. Klaun] určené sociálně slabým a znevýhodněným.
p. Antonín Kajgr, náměstek primátora města Kladna

Většině obdobných organizací se nepodaří docílit tak výrazných úspěchů za celou dobu svého trvání jako se podařilo uskutečnit vaší společnosti během jediného roku.
p. Milan Rýdlo z Čápovky, velmistr Rytířského řádu Sv. Václava

Vysoko si vážim prácu Vašej organizácie, ktorou prispievate k zlepšovaniu kvality života detí v ústavných zariadeniach i iných sociálnych vrstiev v celej európskej spoločnosti.
JUDr. Zdenko Trebuľa, primátor města Košice

Vážení,
jménem pacientů Kliniky dětské hematologie a onkologie Vám srdečně děkujeme za dlouhodobou spolupráci. Připravujete pro děti zábavné programy, které se staly velmi kvalitní součástí celé koncepce psychosociální péče věnované pacientům naší kliniky.
Vážíme si všech, kteří vědí, že úkolem těch, kteří pečují o děti v nemocnici, není jen léčit nemoc, ale také postarat se o to, aby děti nebyly smutné, aby si po dobu léčby, a ta je zvláště na naší klinice často velmi dlouhá, nepřestaly hrát, malovat a dělat to, co k dětství patří. Právě k tomu jste velmi napomohli.
Velmi si proto vážíme vaší aktivity [program Dr. Klaun] ve prospěch nemocných dětí a těšíme se na další spolupráci v příštím roce.
Děkujeme Vám,
Mgr. Jana Vítová, psycholog KDHO, fakultni nemocnice v Motole, o programu Dr. Klaun od C4C.

Vaše pomoc přispěla ke zlepšení životního prostředí lidí žijících v často velmi nepříznivých životních podmínkách. Město Rýmařov si velmi váží Vaší pomoci.
pí Marie Cimbotová, MÚ Rýmařov

Velmi oceňujeme Váš přístup a pochopení pro lidi v nouzi.
Ing. Eva Richtrová, starostka Frýdku-Místku

Není snadné vyjádřit slovy naši vděčnost.
p. Karel Heller, Federace dětských domovů ČR

 
Řekli o C4C – Dětské domovy
 

Děkuji, Mesit Holding nás už kontaktoval a dnes si jde paní ředitelka [dětského domova] z Hradiště pro peníze….Takhle se o nás ještě nikdy nikdo nestaral, jste [Robin Hood program] prostě nejlepší.
p. Šoltys, ředitel DD Bojkovice

Vážení přátelé! Máte vzácný dar. Potěšit, udělat radost a pomoci v nelehkém žití dětí s nařízenou ústavní výchovou.
p. Vostrý, ředitel DD Tisá

Vážení, není jednoduché připravit někomu překvapení a už vůbec ne překvapení s radostí. Vy jste to dokázali. … Děkujeme, že velkou měrou přispíváte nejen materiálně, ale i svým vzorem v rozhodnutí pomáhat sirotkům žijících rodičů při jejich výchově.
pí Šárka Rajskupová, DD Uherské Hradiště

Tolik zmrzliny jsme ještě neměli. Teď ji můžeme snídat, obědvat i večeřet a nikdy se jí nepřejíme.
sl. Andrea Veselá, DD Uherský Ostroh

Na závěr musím podotknout, že způsob pomoci EEM je naprosto originální. Z osobního setkání musím konstatovat, že je evidentní naprostá nezištnost počínání jejích představitelů.
Mgr. Václav Konopiský, ředitel DDŠ Hamr na Jezeře

Vzájemná spolupráce má již tradici a věřte, že bez Vaší pomoci by se dětem v domově žilo hůře … Mám radost srovnatelnou s tou radostí dětskou.
pí Hana Gabrielová, ředitelka DD Ledce

Jste jedni z prvních, kdo oslovili náš dětský domov a nabídli takovouto pomoc [čistící prostředky].
Mgr. Jana Bittnerová, ředitelka DD Měcholupy

Ceníme si tohoto daru [čistící prostředky] o to víc, že jen málokdy se nám stává abychom dostali dar bez předchozího oslovení sponzora.
Mgr. Drahoslava Prollová, zástupce ředitele DDŠ Šindlovy Dvory

Tento dar nám velice pomohl překonat svízelnou finanční situaci a jsme rádi, že jsme na tyto prostředky nemuseli vynaložit peníze z našeho rozpočtu, jelikož na čistících prostředcích nelze šetřit.
sl. Hedvika Musilová, sociální pracovnice DD Tachov

Velmi si Vaší pomoci vážíme, oceňujeme, že darované věci jsou kvalitní a účelné a těšíme se na další spolupráci.
Bc. Jaroslava Štoková, zástupce ředitele VÚ Boletice n/Lab

 
Řekli o C4C – Červený kříž
 

Jedním ze základních principů ČČK je chránit zdraví a úctu k lidské bytosti a podporovat vzájemné porozumění a přátelství, čímž byla naplněna podstata Vašeho sponzorského daru.
pí Marie Machová, Český červený kříž Frídek-Místek

Vaše humanitární pomoc nám pomohla přečkat tu nejhorší chvíli, kdy hrozilo uzavření jídelny a střediska.
pí Nevena Černohorská, Český červený kříž Ústí nad Labem

Budeme mať čistiaci prášok na celý rok a tak finančné prostriedky, asi vo výške 20.000,- Sk možeme použiť na zatekajúcu strechu, ktorá nám nedá spať.
MVDr, Mgr. Jana Koppiová, Slovenský červený kríž Trenčín

Vaša pomoc nemala pre nás tak finančnú ako neoceniteľnú humánnu hodnotu.
Mgr. Karol Németh, Slovenský červený kríž Komárno

Vaše akce se setkala v obci s nebývalým ohlasem, protože vesnice je postihována povodněmi, takže kvalitních čistících prostředků je stále potřeba.
Mgr. Jana Berková, Český červený kříž Brantice

Vaše pomoc je pro nás velkým přínosem a proto Vás prosíme, aby i v budoucnu jste na nás nezapomínali.
pí Milada Kolská, Český červený kříž Kladno

Myslíme, že s blížícími se vánocemi pomůže váš dar mnohým lidem alespoň částečně zmírnit finanční problém v rodině, kde jeden nebo oba z partnerů přijdou o stálý finanční příjem.
pí Alena Herinková, Český červený kříž Mělník

Váš aktivní přístup významně přispěl k velmi dobré propagaci činnosti naší humanitární organizace mezi širokou veřejností.
pí Ivana Holásková, Český červený kříž Brno

Myslíme si, že takýto spôsob pomoci [čistící prostředky] je pre nás neoceniteľný, keďže si predstavíme skupinu osôb s ktorými pracujeme a pre ktorých zabezpečujeme pomoc a socialne služby.
pí Olga Szalmová, Slovenský červený kríž Levice

 
Řekli o C4C – Caritas
 

Vážení a milí přátelé, ještě jednou vám z celého srdce děkujeme za pomoc, kterou můžeme vašim prostřednictvím nabídnout skutečně potřebným lidem.
Ing. Jiří Lodr, Diecézní charita Plzeň

Svojím prístupom ste aj Vy vložili svoj kamienok do mozaiky diela charity a nezištně nám pomáhate slúžiť ľuďom, ktorí sa ocitli v núdzi.
Ing. Juraj Barát, Diecézna Charita Nitra, Slovensko

Jsme nesmírně rádi, že dokážete pomáhat lidem, kteří se ocitají v krizové životní situaci.
pí Marie Popovská, Diecézní charita Brno

Tento dar [čistící prostředky] si rozdělíme do dvou let spotřeby a za ušetřené peníze doplníme vybavení do azylových ubytoven.
Ing. Jitka Kirschnerová, Farní charita Roudnice nad Labem

Z naší tříleté zkušenosti víme, že velké podniky v našem městě či regionu nejeví velký zájem podpořit naši činnost. O to větší význam pro náš Azylový dům má tato vaše pomoc, která je pro nás nevyčíslitelná.
pí Marie Burešová, Farní charita Beroun