Setkání s hrdiny

06.05.2019

Letos v září nás čeká 22. výročí založení nadace Chance 4 Children. Je to celkem úctyhodný věk, člověk si uvědomí, že to, co stvořil, už není něco v plenkách a láká to k ohlédnutí zpět. Na začátky, první krůčky a úspěchy, na lidi, kteří nám podali pomocnou ruku, a na ty, kteří jsou s námi dnes. Uvědomit si (nikoli poprvé), kdo byli a jsou lidé, bez nichž by organizace, jakou je C4C, nemohla existovat – naši promotéři a prodejci.

A tak jsme se s nimi v neděli 29. dubna sešli v hotelu Panorama v Praze na několik hodin protknutých vzpomínkami, poděkováním, podněty k zamyšlení i smíchu. Ach, a ano, jistě – i skvělým jídlem 😊

Kromě Manfreda Franke, zakladatele C4C, Markéty Franke a Rafala Wojase, večerem provázeli i dva naši milí hosté a spolupracovníci – Lenka Mrázová, která se už mnoho let zabývá koučinkem a osobnostním rozvojem, a Tomáš Adam, zakladatel platformy Go Freedom, která se zaměřuje na mladé lidi a dodává jim odvahu věřit svým snům a plnit si je. Budete o ní ještě mnohokrát číst v budoucích článcích.

Vstupy těchto dvou mistrů svého řemesla vyvolávaly smích i nutily k zamyšlení. Zatímco u Tomáše bylo inspirující slyšet, jakou cestou si prošel během svého dospívání, kdy sám hledal zaměstnání, u něhož by zůstal nejen fyzicky, ale hlavně duševně zdravý, Lenka nás přiměla zauvažovat o tom, co nás v životě nabíjí, a co nám naopak energii bere.

To vše se odehrávalo v nádherném prostředí hotelu Panorama, který nám laskavě poskytl prostor k uskutečnění setkání, výtečné pohoštění a tak pestrý výběr jídel k večeři, že jeden nevěděl, co si vybrat.

Všem vám chceme za tenhle krásný večer poděkovat – paní Dagmar Vlkové, s níž jsme komunikovali při přípravě setkání, a která vše zařídila k naší velké spokojenosti. Tomovi a Lence za úžasné povídání plné inspirace. A obrovský dík všem z našich prodejců a promotérů, kteří si udělali čas, aby za námi přišli. Bylo to nesmírně milé setkání, protože jak už jsme řekli v neděli:

Jste naši hrdinové.

 

Zuzka Šrámková