Jak si vede kanál C4C na YouTube?

01.05.2020

 

17.4. 2020 uplynul měsíc od založení kanálu Chance 4 Children na YouTube, který jsme vytvořili, abychom se mohli alespoň elektronicky spojit s dětmi v dětských domovech a nemocnicích, ke kterým jsme ztratili přístup.

S naším učitelem Pavlem Justichem mohou děti i senioři zpívat moc hezké písničky. Martina s Petrou z barevného hraní Dr. Klauna vytvořily velmi inspirativní kreativní videa, jak si pro zábavu vyrobit třeba loutkové divadlo, vesmír v krabici, hadí klacky a mnoho dalších věcí. Vendy, jedna z našich klauniček, čte ve svých videích pohádky z knihy Pohádky k dočmárání. Dospělí si mohou zacvičit jógu, nebo se podívat, kde všude pomohly potraviny  darované společností CPI Hotels.

Jak je vidět, videa nejsou určena jen dětem, ale i jejich rodičům a seniorům. Tak například naši klauni Rafal a Martinka, z programu Dr. Klaun, jistě zabaví nejen děti, ale i dědečky a babičky, kterým se musí nesmírně stýskat po vnoučatech i dalších členech jejich rodin. Děkujeme našemu generálnímu partnerovi programu Dr. Klaun, společnosti Kaufland, za jeho pomoc. (www.kaufland.cz)

Naši klauni, mentoři a učitelé natočili celkem 70 videí, které měly dosud 3.309 zhlédnutí. 

Spolu s nimi tu najdete i domácí koncerty Xindla X, které z jeho kanálu sdílíme, některá videa youtubera KOVYho nebo pohádkový seriál Horseland a Pat a Mat.

Situace okolo karantény a koronaviru nás v C4C přivedla k médiím a způsobu práce, na který jsme nebyli z dřívějších let zvyklí, ale zdá se, že jsme se s tím vypořádali víc než důstojně. Rozhodně budeme pokračovat!

A s radostí 😉

Děkujeme všem partnerům a sponzorům za jejich podporu a přízeň v teto náročné době.

Autor: Zuzana Šrámková