C4C hvězdy a celebrity: Zbyněk Drda

05.08.2008
C4C hvězdy a celebrity: Zbyněk Drda

Je to vždy milé a povzbuzující, když celebrity a hvězdy nabídnou podporu a záštitu našim programů pro potřebné a znevýhodněné děti v této zemi. Jelikož nejsme charitou, kterou by výhradně zastupovala jedna známá tvář, máme dobrý pocit, když víme, že naše práce je oceňována a uznávána mezi lidmi, o kterých se mluví na titulních stránkách novin.

Po úspěšném shromáždění zástupu superhvězd a celebrit v čele s Luckou Bílou, Petrem Čechem a Kateřinou Neumannovou, kteří se podíleli na našem charitativním kalendáři pro rok 2008, chceme s radostí oznámit další Chance 4 Children (C4C) záštitu od Superstar Zbyňka Drdy! Tento oblíbený mladý zpěvák se sametovým hlasem již delší dobu projevoval zájem o práci C4C a dokonce se i zapojil do iniciativy Springboard to Life v jejímž rámci koučoval tým dětí z dětských domovů na bowlingovém turnaji Chance 4 Children. Více zde.

„Měl jsem dobré dětství. Vychovávali mě milující rodiče a proto cítím, že je důležité podat pomocnou ruku dětem, které takové štěstí neměli,“ říká úspěšný mladý zpěvák, který vyhrál titul Superstar a stal se národním idolem ve věku pouhých 20 let! „Myslím, že je důležité vtisknout do mysli dětí, o které C4C pečuje, že když chytí příležitost pořádně do rukou, mohou v životě uspět,“ dodává.

Zbyněk Drda je rozhodnutý dál podporovat C4C a kdykoli to jeho nabitý program umožní tak se i přímo podílet na samotné činnosti, aby děti, trpící fyzickým či sociálním hendikepem, měly větší šanci na úspěch v životě. Velmi si takového postoje vážíme, zvláště pokud si uvědomíme, že tak mladý člověk jako Zbyněk si je vědom svojí společenské zodpovědnosti jako hvězda a vzor mladých lidí. Přejeme mu do života jen to nejlepší, poněvadž vidíme, že to je zpěvák, se kterým budoucnost počítá a těšíme se na další plodnou spolupráci!