Golf s posláním!

26.09.2010
26.09.2010
Golf s posláním!

DMAX C4C Charity Golf Tour 2010 vygeneroval téměř 100.000,- Kč na Chance 4 Children (C4C) programy ve prospěch potřebných dětí!

Po pěti úspěšných golfových turnajích na různých místech ČR našel DMAX C4C Charity Golf Tour své slavnostní zakončení na exkluzivním golfovém hřišti Konopiště. Pro ty z vás, kdo nejsou zběhlí v české historii dodáme, že hřiště si vypůjčilo název od nedalekého zámku Konopiště. Zámek byl domovem arcivévody Františka Ferdinanda, jehož tragická smrt v Sarajevu vedla k událostem, které později vyústily v první světovou válku.

Poté co hráči ukončili hru a shromáždili se v příjemném prostředí golfové restaurace, Rastislav Stanček ze společnosti DMAX vyhlásil vítěze tour. Nejlepší hráči přebrali zasloužené uznání a trofeje a Rastislav Stanček při této příležitosti předal šek na 96.000,- Kč Manfredovi Frankemu, zakladateli a předsedovi C4C. Výtěžek se postupně shromažďoval během jednotlivých golfových her v průběhu celého tour, pomáhaly také restaurace La Finstra a Arome.

„Bylo mým potěšením a zároveň výsadou zorganizovat tento speciální golfový tour ve prospěch vzdělávacích aktivit Chance 4 Children, protože tyto programy jsou velice smysluplné. Věřím, že příští rok budeme schopni přispět ještě větší částkou,“ řekl Rastislav během předávání šeku.

Tento úspěšný turnaj je výsledkem tvrdé práce Rastislava a Aleny Zdvihalové, C4C PR a fundraising manažer. O turnaji se dočtete více zde.

„Moc jsem si užila skok do tohoto nového golfového světa. Osobní setkání s golfovými nadšenci mi dalo úplně nový pohled na tento krásný sport,“ usmívá se Alena a pokračuje: „Velké díky patří Rastislavovi a všem účastníkům!“

A zatímco se golfisté s chutí zakousli do sladkého dortu, který připravily děti z dětského domova, zapojené do programu Odrazový můstek, všichni souhlasili, že kromě dobré zábavy byl turnaj také úspěšným testem „golfu s posláním“!