Party pro personál C4C v hotelu Prague Clarion Old Town Hotel

15.01.2012
15.01.2012
Party pro personál C4C v hotelu Prague Clarion Old Town Hotel

Při pravidelných setkáních je vždy náročným úkolem poskládat rozsáhlý tým personálu a dobrovolníků pod jednu střechu. Lidé přijíždí ze všech koutů Čech- z Prahy, Plzně, Písku,-abychom zmínili pár z nich. A vždy bylo náročné zajistit plnou účast.

Ale tentokrát to vyšlo! Lákavé prostory a centrální pozice hotelu Clarion Old Town, velké množství skvělého jídla a pití slibovalo báječnou zábavu a příjemné posezení. Také si sem našla cestu většina personálu, dobrovolníků, učitelů a klaunů.

“Vždy se těšíme na společné chvíle, ale logistika a daleká vzdálenost odradí většinu lidí se těchto setkání zúčastnit”, říká Alena, PR a marketingová manažerka C4C, která byla zároveň zodpovědná za organizaci setkání a díky ní také vše klaplo tak, jak má. ”Je báječné vidět konečně všechny pohromadě, C4C je jak jedna velká rodina”, usmívá se Ája.

Manfred Franke, zakladatel a prezident C4C, začal večer krátkou prezentací, ke které se také přidal spoluzakladatel Rafal Wojas a 15letá existence C4C se oslavila dokumentací historie ve fotografiích. Poté se podělili o vizi C4C do budoucnosti.

Díky svým bílým vousům a vlasům získal Manfred v C4C přezdívku “Santa Klaus”. Při prezentaci ukazuje na starší fotografii, kde se ještě nepyšní takovým “hárem” a všem s nadsázkou vysvětluje, že se opravdu jako Santa Klaus nenarodil.

Během večera tým C4C s radostí předal “děkovný certifikát” managementu hotelu Prague Clarion Old Town Hotel. S vědomím, že C4C běžně funguje na nízkém rozpočtu, management tohoto hotelu velkoryse nabídl užití prostor konferenční místnosti, luxusní občerstvení formou bufetu a nápoje zcela bezplatně! Pokud jste blázni do lyžování, určitě vás bude zajímat nový hotel ve Špindlerově Mlýně: http://www.clarionhotelspindleruvmlyn.com  (to je to nejmenší, co můžeme pro hotel udělat)

Práce vaší organizace je skutečně chvályhodná- už dlouho jsem neviděl tolik nadšení, výdrže a neuvěřitelné energie.” Atmosféra, kterou vytvořili zúčastnění, doslova rozsvítila tuto místnost”, dělí se o své pocity Jan Burian, Clarion PR manažer a pokračuje:”Jsem nadšen, že v takové džungli neziskových organizací se dá najít i opravdová organizace, která skutečně dělá, to co říká. Takových je opravdu zřídka.”

Zbytek večera byl o zábavě, jídle a přátelském posezení. Vše bylo okořeněno výjimečnými hosty jako Milan Bocek, který nakreslil karikaturu každého zúčastněného – 35 karikatur. (můžete se podívat zde) a profesionální iluzionista Damian Odess-Gilett, který všechny ohromil svými kouzly a triky.

Na konci této skvělé party se všichni jednoznačně shodli: “Toto by se mělo co nejdříve opakovat!”