Václav Čermák opouští C4C

30.06.2011
30.06.2011
Václav Čermák opouští C4C

Srdečné rozloučení z Vaškem Čermákem.

Po sedmi rušných a zároveň plodných letech odchází Vašek Čermák, manažer C4C programu ROBIN HOOD, aby se věnoval vlastní kariéře překladatele. Bude nám chybět!

Mnoho našich přátel a sponzorů si zvykli na Vaškův přátelský hlas, když kontaktovali kancelář C4C. Vašek byl mnoha různými tvářemi a frontmanem Chance 4 Children, neúnavně odpovídal na veškerou komunikaci v češtině.

„Těch uplynulých sedm let byla úžasná doba, skutečně mnohému jsem se zde naučil a měl jsem možnost pracovat se skvělými a nadšenými lidmi,“ přemýšlí nahlas Vašek. „Nicméně, přišel čas na změnu a já se nyní chci věnovat vlastnímu podnikání.“

Vašek je profesionálním překladatelem, s více než deseti lety praxe v tomto oboru. Ve skutečnosti jeho první úkoly v C4C byly spojené právě s překlady a Vašek byl zodpovědný za veškeré materiály v češtině, včetně české verze rozsáhlého C4C webu. I nadále nám bude pomáhat s překlady článků, čímž zůstane zajištěna vysoká úroveň textu, na kterou jsme si již všichni zvykli.

Vašek nám bude opravdu velmi chybět. Stejně tak i jeho odhodlání a oběti pro práci se C4C a především pro děti, které neměly tolik štěstí jako ty naše,“ poznamenává Manfred Franke, zakladatel a předseda C4C. „Jednoznačně zanechal v C4C svoji stopu a podařilo se mu nastavit laťku pro jeho nástupce velmi vysoko.“

Vaškovy úkoly převezmou společnými silami Alena Zdvihalová a Jana Šnoblová, které již roky spolupracují se C4C týmem – obě přejdou z částečné na plnou spolupráci. „Je to smutné, když ztrácíme kolegu, jakým byl Vašek, ale i přesto mu přeji vše nejlepší pro jeho osobní budoucnost,“ říká Alena. „Je výborným překladatelem, tak mu přeji, aby se jeho nový byznys skvěle rozjel,“ dodává.

A k tomu se připojuje i celý tým C4C a přeje Vaškovi mnoho úspěchů na jeho nové cestě a v jeho podnikání!

P.S. – DŮLEŽITÉ:

A zde přichází malá pomoc pro jeho nové podnikání, jelikož tento Link Mail osloví stovky našich přátel a partnerů:

MÁTE FIRMU V ČESKÉ REPUBLICE? POTŘEBUJETE RYCHLÝ PROFESIONÁLNÍ PŘEKLAD? KVALITU VAŠKOVÝCH PŘEKLADŮ SI MŮŽETE OVĚŘIT PROČTENÍM ČESKÉ VERZE C4C WEBU. VŠE PŘEKLÁDAL ON Z ANGLICKÝCH ORIGINÁLŮ. V PŘÍPADĚ ZÁJMU MŮŽETE VYUŽÍT JEHO SLUŽEB – ZARUČENĚ VÁS NEZKLAME.

Zde je kontakt:

Email: vaclav.cermak@gmail.com

Tel.: 775 263 775