Zdraví pro počítače v C4C – Eset Software nám věnoval 15 licencí NOD32

14.03.2007

Před 50ti lety pro klid mysli zřejmě stačila souprava na zalepení duše a pumpička. Jenže doba se změnila! Dnes se zdá, že se každý zabývá bezpečností svého počítače. Podle všeho se dá předpokládat, že v dnešní době je pro klid mysli potřeba dobrý antivirový program.

A platí to i v naší kanceláři. Ochrana našich počítačů před útoky virů, škodlivých kódů a trojských koní je naším důležitým zájmem. A to může být drahé. Počítače Chance 4 Children (C4C) jsou však poslední čtyři roky v bezpečí, protože spoléhají na bezpočtukrát oceněný program NOD32 od Eset Software. Dnes nám tato společnost bezplatně prodloužila licenci o další dva roky pro všechny naše počítače a laptopy. Je to úžasné a my za to přejeme společnosti Eset mnoho úspěchů do budoucna. Jejich program je skutečně skvělý!

Pro ty z vás, kteří si teprve hledají vhodný antivirový program, můžeme NOD32 jen doporučit. Za dobu, co ho používáme, jsme neměli žádné problémy se škodlivými kódy. K útokům samozřejmě došlo a mnohokrát jsme viděli varovné oznámení, ale nikdy se vir do našich počítačů nedostal!

Zde je odkaz na stránky Esetu: www.eset.com. Rádi bychom využili tuto příležitost a srdečně poděkovali lidem z Esetu za zájem o naši práci a za jejich štědrost! Velmi si vážíme poskytnuté ochrany!