Robin Hood v roce 2019

15.01.2020

 

S radostí oznamujeme, že projekt C4C jménem Robin Hood prošel úspěšně rokem 2019 a do dětských domovů a dalších zařízení pomáhajících sociálně znevýhodněným dětem se mu podařilo distribuovat přímou pomoc v celkové výši 1,935 000 Kč .

Obzvláště děkujeme našemu dlouholetému partnerovi, nadaci Helping Hands ze Stockholmu ve Švédsku, a mezinárodní společnosti VANS za štědré dary nového oblečení, podzimních a zimních bot a domácí obuvi. To vše bylo distribuováno dětem v zařízeních náhradní péče po celé České republice od dubna do prosince 2019 a pomohlo více než 320 dětem v 18 zařízeních.

Zboží bylo přijato v:

  • dětských domovech
    • azylových domech
    • pro děti v nouzi pod záštitou společnosti Člověk v tísni
    • českou větví Červeného kříže

Zde jsou některé dojemné komentáře, které jsme v C4C obdrželi po převzetí pomoci:

„Vážený C4C, děkuji vám za váš dar ve formě obuvi. Udělala našim dětem velkou radost. Děkuji za podporu našich dětí, “ napsala Marta Camfrlová z Dětského domova ve Valašském Meziříčí.

„Jani, moc děkuji za darování bot, měli byste vidět naše holky, jsou z nich úplně unešené!!“ napsala Michal Šmíd, ředitel Dětského domova v Poděbradech naší kolegyni Janě Šnoblové, která koordinovala rozdělení pomoci.

A toto říká Zuzana Šrámková, koordinátorka projektu Robin Hood, o pomoci rozdané během uplynulého roku: „Je nesmírně radostné vědět, že jsme těmto dětem mohli pomoct. Jsem opravdu vděčná za spolupráci se společností Helping Hands and VANS! Musím také srdečně poděkovat Janičce Šnoblové, která vynaložila velké úsilí na koordinaci distribuce pomoci. Doufejme, že se nám bude stejně dařit i v příštím roce. “

Tým Chance 4 Children