Robin Hood v roce 2019

15.01.2020

 

S radostí oznamujeme, že projekt C4C jménem Robin Hood prošel úspěšně rokem 2019 a do dětských domovů a dalších zařízení pomáhajících sociálně znevýhodněným dětem se mu podařilo distribuovat přímou pomoc v celkové výši 1,418.400,- Kč .

Obzvláště děkujeme našemu dlouholetému partnerovi, nadaci Helping Hands ze Stockholmu ve Švédsku, a mezinárodní společnosti VANS za štědré dary nového oblečení, podzimních a zimních bot a domácí obuvi. To vše bylo distribuováno dětem v zařízeních náhradní péče po celé České republice od dubna do prosince 2019 a pomohlo více než 320 dětem ve 14 zařízeních.

Zboží bylo přijato v:

  • dětských domovech
  • azylových domech
  • pro děti v nouzi pod záštitou společnosti Člověk v tísni
  • českou větví Červeného kříže

Zde jsou některé dojemné komentáře, které jsme v C4C obdrželi po převzetí pomoci:

„Vážený C4C, děkuji vám za váš dar ve formě obuvi. Udělala našim dětem velkou radost. Děkuji za podporu našich dětí, “ napsala Marta Camfrlová z Dětského domova ve Valašském Meziříčí.

„Jani, moc děkuji za darování bot, měli byste vidět naše holky, jsou z nich úplně unešené!!“ napsala Michal Šmíd, ředitel Dětského domova v Poděbradech naší kolegyni Janě Šnoblové, která koordinovala rozdělení pomoci.

A toto říká Zuzana Šrámková, koordinátorka projektu Robin Hood, o pomoci rozdané během uplynulého roku: „Je nesmírně radostné vědět, že jsme těmto dětem mohli pomoct. Jsem opravdu vděčná za spolupráci se společností Helping Hands a VANS! Musím také srdečně poděkovat Janičce Šnoblové, která vynaložila velké úsilí na koordinaci distribuce pomoci. Doufejme, že se nám bude stejně dařit i v příštím roce. “

Tým Chance 4 Children