Alena Antalová pozvala C4C na slavnostní otevření Klokánku

20.12.2006

Alena Antalová není jen velmi talentovaná a dobře známá herečka, je také zároveň patronkou projektu Klokánek. Právě dnes otevírá novou pobočku Klokánku v jihomoravské metropoli a Chance 4 Children (C4C) bylo k této slavnostní události přizváno také. Dětský taneční tým ze Chance 4 Children oslavy zpestřil svým vystoupením a potěšil srdce mnohých návštěvníků.

Klokánek je pozoruhodný a jedinečný projekt; snaží se zachovat sourozenecké vztahy dětí, jejichž rodiče nejsou z nejrůznějších důvodu schopni se o ně starat. Když péči o rodinu převezme stát, sourozenci jsou často rozdělení do různých institucí. Děje se tak z různých důvodů a nezřídka v tom hraje roli věk dětí. Zde vstupuje na scénu Klokánek. Vyžádá si do své péče celou skupinu sourozenců a poskytne jim téměř rodinné prostředí, ve kterém si bratři a sestry mohou pomáhat a radovat se z blízkosti svých příbuzných.

C4C podporuje Klokánky v České republice a pomáhá jim potřebnými dodávkami oděvů a potravin. Děkujeme Ti, Aleno, že podporuješ tak dobrou věc!