C4C logo na závodním okruhu v Hockenheimu – v cíli na druhém místě!

20.06.2008
C4C logo na závodním okruhu v Hockenheimu – v cíli na druhém místě!

Ti z vás, kdo sledovali evropské mistrovství „DMV Tourenwagen Challenge“ na německém okruhu v Hockenheimu minulý týden, si mohli všimnout loga na jednom z vítězných vozů: www.c4c.cz – což je, samozřejmě, webová adresa našeho známého webu. Jeden z předních jezdců, Hans-Christian Zink z UHC Speed Performance Team, se rozhodl propagovat Chance 4 Children (C4C) tím, že vetkal logo a webovou adresu Chance 4 Children do velmi zajímavého designu svého vozu. Design pochválil i novinář, který jej nazval „uměleckým kouskem“. V každém případě zajel skvělý čas a dojel na zaslouženém druhém místě.

Hans-Christian, motoristický nadšenec a po mnoho let uznávaný závodní jezdec, patří mezi zakladatele C4C a jeho zapojení v práci této populární charity trvá již více než deset let. V minulosti řídil jako generální manažer českou pobočku autopůjčovny Hertz. „S ohledem na to, že C4C je moje srdeční záležitost a znám je od počátku, rozhodl jsem se využít tuto příležitost a propagovat úžasnou práci, kterou C4C dělá,“ komentuje Hans-Christian na dotaz týkající se loga na jeho voze.

V současné době se připravuje na zahájení velmi vyčerpávající a nebezpečné světové rallye –  La Carrera Pan Americana. Každý rok se na startu v severním Mexiku sejde stovka vozů, které poté vyrazí na 2000 mil (3000km) dlouhou trať k hranicím Texasu. Tohoto závodu se zúčastní poprvé a připravuje si na to speciální vůz Ford Mustang z roku 1965, který pod kapotou skrývá 380 koňských sil. S takovou výbavou dá závodícím veteránům, jak sám říká: „dobrou tečku za jejich dlouhou kariérou“! A my mu k tomu přejeme hodně štěstí!

Jak se ukázalo, zakladatel a úřadující předseda C4C Manfred Franke má také slabost pro tyto závody. Loni se jako divák zúčastnil závodu v Monterrey v Mexiku (viz foto níže). „Je to bezpochyby velmi tvrdý a náročný závod a chtěl Hans-Christianovi popřát úspěšnou jízdu,“ říká Manfred Franke. „Je to skvělý a zkušený řidič, nicméně bude soupeřit s jezdci, kteří tento závod již několikrát absolvovali.“

Máme radost, že Hans-Christian je na naší straně a nemůžeme se dočkat, až spolu s naším logem projede příští rok v Hockenheimu cílem jako první!