C4C obdrželo při příležitosti desátého výročí partnerství s dopravní společností DHL šek v hodnotě 100 000,-Kč na pomoc dětem v nouzi.

28.03.2012
28.03.2012
C4C obdrželo při příležitosti desátého výročí partnerství s dopravní společností DHL šek v hodnotě 100 000,-Kč na pomoc dětem v nouzi.

Proč se spokojit pouze s jednou oslavou, když „můžeme zabít dvě mouchy jednou ranou?“ Mezinárodní dopravce DHL nedávno oslavil své 20. výročí vstupu na český trh. A zároveň stojí za zmínku 10 let úspěšné spolupráce se C4C, která přináší mimořádné výsledky.

“Společnost DHL je očividně firma s mimořádným závazkem k sociální zodpovědnosti”, vysvětluje Manfred Franke, zakladatel C4C. “V rámci našeho programu Robin Hood přepravilo DHL v průběhu posledních 10 let zboží v podobě oblečení, bot a hraček, určené pro sociálně slabší děti v naší zemi, v hodnotě 450 milionů Kč ze Skandinávie, přes Baltské moře až do našeho skladu v Kladně”. Dále konstatuje:”To jsou neuvěřitelné výsledky. Nadále se těšíme na další desetiletí spolupráce s DHL a společně vykouzlíme úsměvy na tvářích tisíců dětí, které neměly takové štěstí jako naše vlastní!”.

Manfred Franke také poukazuje na krásu mezinárodní spolupráce a při přebírání šeku trefně žertoval, jak je vtipné, že on, jako Němec, mluví anglicky k českému publiku a zároveň je překládán Polákem. “Skutečně humorná náhoda” podotkl a rozesmál celý sál diváků.

Šek v hodnotě 100.000 Kč byl předán českou celebritou Ivou Kubelkovou za přítomnosti výkonného ředitele DHL Víta Navrátila, který během ceremonie dodal: “Po tak výtečné desetileté spolupráci se C4C není pochyb, že naše kooperace bude i nadále pokračovat.”

Jelikož se slavnostní večer konal ve skvostném Vinohradském divadlem, byl završen divadelní hrou v režiiJiřího  Mencla „Brouk v hlavě”,která naprosto ohromila a nadšené publikum přivedla k velkému potlesku.