Charitativní koncert a aukce v hotelu Hilton vynesly téměř 100.000,- Kč pro C4C

17.12.2006

Již druhým rokem po sobě se Chance 4 Children (C4C) stalo příjemcem výtěžku vánočního charitativního koncertu hotelu Hilton. Přes 1400 VIP hostů z českých a mezinárodních kruhů přišlo shlédnout vystoupení Českého národního symfonického orchestru pod taktovkou „History Makera” maestra Paula Freemana, uspořádaného ve prospěch dětí, o které Chance 4 Children pečuje.

Této jedinečné události, sponzorované nejúspěšnějšími společnostmi České republiky, se zúčastnilo mnoho významných osobností města Prahy. Koncert byl zakončený skvělým pohoštěním, doplněným o nejlepší vánoční lahůdky, které připravili hoteloví mistři kuchaři.

Jeden z návštěvníků večera, Markus Roevekamp z RWE Transgas, který je také současně prezidentem Rotary klubu Prague Bohemia, dodal: „Byla to skutečně úžasná událost a nádherný večer, odpovídající významu práce, kterou C4C v této zemi odvádí! Blahopřeji!”

Vedení hotelu Hilton, ředitel Armin Zerunjan a manažerka marketingu Markéta Šebková, velmi jasně ukázalo svůj postoj ke společenské odpovědnosti, když v průběhu vánočních svátků věnovalo maximální pozornost charitativním a dobročinným činnostem. Mimo jiné tak Hilton letos poprvé hostil vánoční charitativní výstavu a aukci fotografií, jejichž autorem je mezinárodně uznávaný fotograf Rossano B. Manischalchi. Výtěžek z výstavy byl věnován C4C.

Nejprestižnějším kouskem aukce byla fotografie českého prezidenta Václav Klause, který ji také vlastnoručně pro C4C podepsal. Děkujeme, pane prezidente!