Dny města Kladna – děkujeme, že jsme se potkali!

15.09.2022

 

Autor: Martina Vaculíková

O víkendu 10. – 11.9.2022 jsme měli možnost setkat se na Sletišti v rámci Dnů města Kladna. C4C a Dr. Klaun mají své sídlo v Kladně a myslíme si, že je důležité si to „vlastenecky“ připomenout 🙂 Náš tým Dr. Klaun pomáhá v kladenské nemocnici již více než 20 let.

V Kladně k sobě máme všichni blízko, zvláště při Dnech města Kladna na Sletišti – megaakci s koncerty známých zpěváků a kapel. Letos tam prý přišlo až 10 000 lidí!

Všem, kteří se za námi zastavili u našeho stánku Dr. Klaun, ze srdce děkujeme! Byli jsme moc rádi, že jsme se s vámi mohli setkat i mimo nemocnici, i když někteří z vás nás vlastně znali už odtamtud. Mnozí z vás nám také řekli, že už mají naši knihu Pohádky k dočmárání – a jak dělá dětem radost.

Potkávali jsme sestřičky a lékaře, tentokrát v civilním oblečení, i lidi, kteří jsou notoricky zdraví a na naši práci nikdy nepomysleli. Zastavovali se, aby se zeptali, co vlastně v těch nemocnicích děláme. No, vymýšlíme vtipy, zpíváme, hrajeme na ukulele, hrajeme hry, rozvíjíme motoriku, kouzlíme, skládáme balonky, někdy výtvarně tvoříme a čteme – cokoli je potřeba, aby se děti nebo staří lidé u lůžka cítili lépe. Protože Dr. Klaun jezdí i tam, kde není veselo – a to čistě vesele.

Děkujeme!! Všem „Kladeňákům“, kteří se u našeho stánku zastavili, bylo příjemné se s vámi setkat. Moc děkujeme všem, kdo jste nás podpořili v charitativní kasičce.

Každou korunu proměníme v úsměv pro někoho, kdo právě tráví své dny v nemocnici.

 

Na stánku Dr. Klauna v Kladně na Sletišti Vás vítali a bavili:

v sobotu: Martina Vaculíková, Gabriel Szabo, Ida Pupcsiková, Hanka Routová

v neděli: Markéta Franke, Rafal Wojas, Martina Wojas, David Bejza, Luboš Kačic a Hanka Routová