Nezapomenutelné Vánoce: C4C bundy

12.01.2008

Různých druhů bund jsme zde v Chance 4 Children (C4C) měli v minulosti přehršel. V průběhu let jsme jich v rámci programu ROBIN HOOD přijali tisíce kusů od značkových výrobců a dalších organizací. Konečnými příjemci byly vždy zástupy potřebných dětí, které v nich teď díky tomu čelí nepřízni počasí.

Nicméně, tento článek je o jiných bundách. Jako příslovečná výjimka z pravidla jsou tyto bundy určeny týmu Chance 4 Children a našim dobrovolníkům. Překvapení! Nádherné oblečení s vyšitým logem C4C a jménem každého z nás jsme je dostali jako vánoční dárek od Joerna Kurzrocka, jednatele společnosti ŠkoFIN. Celkem 40 kusů!

„Kvalitní tým by měl mít i kvalitní bundy!“ prohlašuje Hans Christian Zink, majitel autopůjčovny Hertz a čestný člen rady C4C. Ve svém volném čase se věnuje závodní automobilové jízdě, kde týmové oblečení neodmyslitelně patří k tomuto druhu sportu. Povídá se, že nápad se C4C bundami vzešel z jeho hlavy. „Nenapadá mě, kdo jiný by si je víc zasloužil,“ dodává Joern Kurzrock. „C4C odvádí skvělou práci a mně bylo potěšením zařídit jim takovýto osobní dárek.“

A tak se stalo, že každý člen týmu obdržel dvě bundy s logem a svým jménem, jednu na zimu a jednu celoroční. Děkujeme za krásné překvapení, Joerne! Výborný nápad!