Partnerská nevládní organizace Slunce udělila C4C diplom sponzora roku. Ocenila tím léta vřelé podpory

06.05.2015
06.05.2015
Partnerská nevládní organizace Slunce udělila C4C diplom sponzora roku. Ocenila tím léta vřelé podpory

Jana Šnoblová ze C4C obdržela prestižní cenu, již uděluje významná nadace Slunce při své každoroční oslavě v Obecním domě v Praze. Jana alias Matka Tereza C4C během posledních 10 let dodávala nadaci čerstvé ovoce a zeleninu pro zpestření stravy handicapovaných, kteří žijí v domovech Slunce v Nouzově a Unhošti.

Každé úterní ráno Jana vlastnoručně naloží dodávku C4C čerstvým ovocem a zeleninou, které štědře daruje společnost Efes z Prahy, a rozváží ji jako součást Vitamínového týmu C4C institucím, v nichž trvale bydlí děti a handicapovaní. Rozpočty těchto institucí většinou bývají napjaté, a proto je pomoc velice vítaná, neboť domovům šetří náklady a rovněž napomáhá tomu, aby jejich klienti dostávali denně vyváženou stravu. Klikněte zde, pokud chcete mít nejnovější informace o práci Vitamínového týmu C4C.

Jako každý rok se Cena Slunce konala v Obecním domě v Praze 1 a podpořili ji mnohé české celebrity – tentokrát zpěváci Jitka Molavcová, Kateřina Brožová, Zdeněk Merta, Zora Jandová a Tomáš Savka. Jejich vystoupení doprovodil populární Orchestr Kryštova Marka.

Cenu Janě předali oblíbení moderátoři Hana Heřmánková a Petr Jančařík, kteří jí a C4C poděkovali za neutuchající odhodlání dodávat charitativní zásilky každý týden po déle než desetiletí.

I přesto, že nikdo v C4C včetně Jany neočekává uznání či ceny za svou práci, je to báječný pocit, když si někdo všimne našeho úsilí vytvořit dokonalejší svět s lepšími životními podmínkami.

Děkujeme, Slunce!