Rozdáváme úsměvy!

06.06.2024

Sebechvála smrdí ? 😊 Asi ano. Nemusíme se chválit, když nás chválí ostatní. Níže si přečtěte dopis od personálu píseckých nemocnic o nedávné návštěvě jednoho z našich týmů Dr. Klauna.

„Ve čtvrtek 25.4.2024 naše oddělení Sociálních lůžek v Nemocnici v Písku navštívila milá dvojice. Jednalo se o duo klaunů, pod organizací Dr. Klaun.

Víme, že Dr. Klaun navštěvuje dětské pacienty nemocnic. Trochu s obavou, jak toto vystoupení přijmou naši klienti, kteří jsou převážně seniorského věku, jsme plni očekávání byli velice mile překvapeni.

Vystoupení bylo od začátku velmi profesionální, uvolněné a milé. Během vystoupení jsme pozorovali, jak se naši klienti zcela spontánně zapojují do zpěvu, kouzelnických triků a dalších akcí. Všem Dr. Klaun vykouzlil úsměvy na tvářích. A to nejen klientům, ale i personálu oddělení.

Po skončení vystoupení nám všichni zúčastnění potvrdili, jak moc se jim představení líbilo a hned se ptali, kdy bude další.

Mile rádi musíme jen potvrdit krédo Dr. Klauna, že jejich týmy zasvěcují svůj volný čas ,,Terapii smíchem“ a že opravdu tam, kam se vydají, rozdávají radost a štěstí.

Velice děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

Sociální pracovnice, Nemocnice Písek“