Setkání se zástupci DHL – přepravní společností se srdcem pro děti!

01.02.2007

Chance 4 Children (C4C) si připomíná několikaletou úspěšnou spolupráci s přepravním gigantem DHL. Tato přepravní společnost bere vážně svoji společenskou odpovědnost a nabízí Chance 4 Children bezplatnou přepravu dodávek humanitární pomoci. Mnoho z těchto dodávek do programu Robin Hood pochází ze zahraničí, nejčastěji ze zemí tak vzdálených jako je Švédsko či Norsko. Doprava kvalitních oděvů od H&M, Marlboro Classics, Helly Hansen a dalších oblíbených značek přes Baltské moře je časově náročná a nákladná.

„Tento typ dodávek by pro nás byl bez cizí pomoci finančně nerealizovatelný,” dodává Manfred Franke, předseda a zakladatel C4C. „Bez aktivního zapojení a štědrosti vedení společnosti DHL by pro nás byly tyto dodávky příliš drahé!” DHL se tak stává nedílnou součástí programu ROBIN HOOD, jehož úspěšnost nezávisí pouze na výrobcích, kteří jsou ochotní věnovat své zboží, ale na dostupnosti přepravy do přijímající země, v našem případě do České republiky.

S tímto na paměti bychom rádi vyjádřili svoji vděčnost a uznání Jorge Vaccovi a Pavle Křapové z DHL Express Praha za jejich neocenitelnou pomoc programu ROBIN HOOD.