Seznamte se s Natálkou – čerstvým členem C4C týmu!

15.08.2023

Ve svých 16-ti letech je zároveň také členem nejmladším.

Natálka studuje obor Sociální služby na Kombinovaném Lyceu v Kladně. S C4C se potkala v rámci povinné školní praxe a netrvalo dlouho a stala se stálým členem týmu Dr. Klaun. Místo klasických klaunských návštěv u nemocných dětí se Natálka zapojila do programu Barevné hraní. To se liší od klaunského rozveselování hlavně tím, že do dětských oddělení přináší zklidňující a tvořivý efekt – tolik cenný hlavně na psychiatrických a onkologických odděleních, ale je populární i na ostatních dětských odděleních.

Natálce je teprve 16 let, ale už teď je plná nápadů a její empatie jí pomáhá navázat s malými pacienty snadno kontakt“, říká Martina Vaculíková, která Natálku v tomto roce v dubnu a v květnu zaučovala do tajů Barevného hraní.

Natálka zvládá navázat kontakt jak s malými dětmi, tak i s těmi staršími. Dokonce i „náctileté“, kteří už mají svoji hlavu a nálady, umí Barevným hraním zaujmout.

Natálka má na tváři svůj typický velký úsměv a říká: „S projektem Barevné hraní jsem moc spokojená! Díky němu mohu s dětmi v nemocnicích trávit čas a pomoci jim ulevit od jejich těžkostí. Dělám radost sobě i dětem!

Natálko, vítej v týmu! Jsme rádi, že jsi s námi!