Tři nové vozy pro C4C!

01.11.2006

Tento měsíc se Chance 4 Children (C4C) týmu splnil sen – do jejich vozového parku přibyla tři nová vozidla. Konkrétně dvakrát Fabia Combi a jednou dodávka Iveco Daily. Tyto vozy získalo Chance 4 Children prostřednictvím sponzoringu společností Hertz Rent a Car z Prahy a Nevecom Kladno. Obě firmy patří mezi dlouholeté podporovatele C4C.

„Pro nás je to skutečně splněný sen,” říká Václav Čermák, C4C project manager. „V minulosti jsme museli neustále prosit přátele a sponzory, aby nám půjčili auta, protože jsme sami měli k dispozici jen dvě.” Jedním z nich je maskot týmu, třináct let stará Škoda Forman. V roce 1997 ji věnoval Daryl Brooks ze společnosti Aggressive Roadbuilders z Kanady a sloužila nám mnoho let. Všichni si na tuto stařenku zvykli, nicméně po více než 300.000km ve službách C4C už si zaslouží odejít na odpočinek.

Pro C4C tým je to naprosto nový pocit – nastoupit do vozu kdykoli si to situace žádá. To nebylo v minulosti dost dobře možné. Pro C4C je to velký krok kupředu, neboť mobilita se rovná větší efektivnosti v humanitárním úsilí C4C.

„Jsme nesmírně vděční za štědrost našich sponzorů, zvláště Hanse Christiana Zinka ze společnosti Hertz Rent a Car a Tomáše Nedvěda ze společnosti Nevecom. Doufám, že oba dva budou mít z naší spolupráce také užitek!” dodává Manfred Franke, předseda a zakladatel C4C. „Potřebujete si pronajmout nebo koupit vůz? Proč se neobrátit na některou z těchto dvou společností? Zmiňte C4C a velmi pravděpodobně dostanete dobrou nabídku,” přimlouvá se s mrknutím oka za své sponzory.

A když už se přimlouváme, je správné zmínit se také o našem čtvrtém vozidle, Škodě Octavii, kterou týmu věnovala Katharine Butlerová, majitelka obchodů Sparkys. Pokud byste potřebovali malý dárek na poslední chvíli, Sparkys najdete v každém nákupním centru. Mají velký výběr dárků pro každou příležitost…