Z džungle je golfové hřiště: Husqvarna darovala traktůrek pro C4C fotbalové hřiště!

11.07.2011
11.07.2011
Z džungle je golfové hřiště: Husqvarna darovala traktůrek pro C4C fotbalové hřiště!

Pokud jste někdy navštívili kanceláře a dobrovolnické centrum C4C blízko Kladna, určitě vám neunikla rozlehlá travnatá plocha na druhé straně domu.

V létě slouží pro místní dobrovolníky a naše zaměstnance v jejich volném čase k fotbalovému a sportovnímu klání. Údržba tohoto prostoru byla většinou nadlidským úkolem. Měli jsme k dispozici pouze malou sekačku na trávu, která většinou způsobila  obsluhující osobě bolest zad. Nehledě na to, že se akce musela opakovat každý týden! Pokud se tento prostor neposekal, zůstal naším dobrovolníkům pouze pohled na zarostlou džungli, místo sportovního hřiště.

Během chvíle se však situace změnila! Naše hřiště se přes noc proměnilo v krásně udržovanou travnatou plochu golfového hřiště. To vše díky novému traktůrku, darovanému za symbolickou cenu hlavním dodavatelem těchto výrobků-firmou Husqvarna.

“Co dříve bývalo noční můrou a málokdy se našel adept na sekání trávy,  dnes se stalo vyhledávanou činností našich dobrovolníků”, usmívá se Jeremy Schlamm, který má na starost údržbu v C4C centru-“každý si užívá jízdu traktůrkem”!

Proto bychom chtěli vyjádřit velký dík všem z Husqvarny! Vaše štědrost pomohla naším dobrovolníkům C4C nadále dovádět s míčem na hřišti a přijít na jiné myšlenky během jejich oblíbených letních sportů!