Úžasně strávený čas – společně!

30.06.2023

Na setkání týmu C4C v pražském Clarion Congress hotelu přišlo více než 40 členů. Součástí odpoledního programu byl workshop, ale také zábava a výborné jídlo.

Autor:  Manfred Franke, Michaela Šťastná

Setkání týmu C4C proběhlo v půlce června a sešli se na něm členové C4C týmu z celé republiky. Mohli jste zde potkat klauny, učitele, mentory, kouče, fundraisery (charitativní sbírka), psychology, ale také členy z vedení a kanceláře. Všichni se bavili, nálada byla příjemná a uvolněná.

,,Je to pro mě vždycky nesmírně inspirující, když se sejde celý tým. Každý člen je jedinečný, originální a právě v tom vnímám největší přínos. Je to příležitost, jak se vzájemně od sebe učit a celý tým posunout a pozvednout,“ usmívá se Rafal Wojas, spoluzakladatel C4C a ředitel programu Dr.Klaun, který setkání organizoval společně s Markétou Franke, předsedkyní nadačního fondu, a s Petrou Erguvanli, programovou ředitelkou. Rádi bychom poděkovali společnosti Hyundai Motor Manufacturing Czech s.r.o. za jejich pomoc a podporu, díky které toto školení bylo možné.

Kromě workshopu, který byl tentokrát zaměřený na zvládání emocí, proběhla také prezentace projektů napříč organizací. Jednou z nich bylo představení charitativní jízdy na koloběžce, kterou absolvovala Markéta Franke, protože je Hotovo! Markéta to zvládla! Další prezentnaci si pak zasloužila jízda po Evropě podpořená programem Erasmus+, která umožnila cestovat mladým lidem z dětských domovů. Představena byla také vzdělávací platforma pro vychovatele z dětských domovů, která se zrodila v roce 2022 a má mezi dětskými domovy veliký úspěch Pomocník – Chance4Children (c4c.cz).

,, Během jízdy na koloběžce jsem si uvědomila, že to není jen o penězích, ale především o čase, který díky nim můžeme dětem věnovat,“ říká Markéta.

VELIKÉ PODĚKOVÁNÍ patří hotelu Clarion Congress Prague, který dlouhodobě se C4C spolupracuje a poskytuje vždy perfektní zázemí.

,,Musím říct, že veškeré jídlo bylo výborně připravené a opravdu chutné, “ doplňuje Míša Šťastná za C4C kancelář …

C4C je nezisková organizace financovaná pouze z nezávislých zdrojů. Podáváme pomocnou ruku ohroženým dětem a starým lidem. C4C existuje jen díky lidem, jako jste VY. Pokud Vám naše práce dává smysl, staňte se členem našeho klubu přátel „Šance pro děti“. Je to jednoduché – stačí kliknout SEM. Za Vaši podporu jsme velice vděční. Děkujeme!